Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende
( ex. Beautiful House On The Beach El Palo - Málaga - Allende )
Costa del Sol
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
8.8 Fantastisch
15 beoordelingen
Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende
Avenida Salvador Allende, Málaga, Spanje
Kaart weergeven
1-slaapkamer Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals het Centro Internacional de Español de la Universidad de Málaga, gelegen op 5 minuten wandelen ervandaan. Draadloos internet is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.
De Haven van Málaga is op 6 km van dit strand appartement gelegen, terwijl het Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares 7 km verderop is. Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende biedt een eersteklas ligging in de wijk El Palo. Het La Malagueta strand ligt binnen 10 minuten rijden.
De strand accommodatie in Málaga heeft 1 badkamer.
Het appartement is tevens voorzien van een complete keuken. Dit appartement is op 7 km van van Málaga terinstation.
+ Meer- Minder
Populairste faciliteiten
Wi-Fi
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Costa del Sol
Bezienswaardigheden
Park van Málaga - 2,5 km
Parque de El Morlaco - 2,6 km
Kasteel van Gibralfaro - 4,9 km
Palacio Miramar - 4,5 km
Parador Nacional Málaga Gibralfaro - 4,8 km
Stierenvechtarena La Malagueta - 4,8 km
Luchthavens
Luchthaven Malaga - 17 km
Treinstations
Malaga Train Station - 7 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Waar ligt Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende?
Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende bevindt zichde wijk Este, op 4 km van het La Malagueta strand.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden kunnen we bezoeken vlak bij Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende?
Naast het La Malagueta strand, dat op 4 km van Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende ligt, zijn er nog andere bezienswaardigheden, zoals de Santiago Apóstol Kerk (6 km) en de Calle Larios (7 km), die stuk voor stuk worden aanbevolen door bezoekers.
❓
Wat is de prijs voor een verblijf in Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende?
De prijs van een overnachting in Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende begint bij €100.